Cangzhou TYC Glass Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Mr Lee

Numer telefonu : 86-13333360168

WhatsApp : +8613333360168

Free call
QC profilu

Cangzhou TianYiCheng Glass Co., Ltd jest profesjonalną korporacją zajmującą się produkcją wyrobów do palenia szkła, specjalizującą się w produkcji, badaniach produktów, imporcie i eksporcie handlu.Posiadamy własne bazy produkcyjne Szklanych Fajek, Szklanych Fajek Wodnych i wszystkich innych wyrobów szklanych do palenia.Od momentu powstania korzystamy z tego unikalnego modelu handlowego opartego na koncentracji na produkcji, badaniach i sprzedaży, nawiązaliśmy długoterminowe, stabilne partnerstwo z wieloma klientami za granicą, nasze produkty są eksportowane głównie do Ameryki, Kanady, Niemiec, Bliski Wschód i wiele innych krajów i regionów.

Od dłuższego czasu nalegamy na zasadę jakości na pierwszym miejscu, najwyższą jakość klientów i dotrzymywanie obietnicy, stopniowo budując pełny zestaw systemu produkcji, zaopatrzenia, sprzedaży i serwisu.

Zapotrzebowanie i satysfakcja klientów jest naszym obowiązkiem, a także naszym najlepszym życzeniem. My, wszyscy ludzie w firmie Tianhaoyan, jesteśmy oddani dostarczaniu produktów najwyższej jakości, najbardziej rozsądnej cenie i najbardziej uważnej obsłudze, aby pomóc wszystkim naszym klientom osiągnąć ich cele i stwórz genialny spektakl!

Z poważaniem pragniemy współpracować z przyjaciółmi biznesowymi w kraju i za granicą, rozwijać się razem i wygrywać razem, aby stworzyć nowy świat branży palenia!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość